Vis enkelt innlegg
Gammel 24-04-08, 12:28   #1
Pastajunkie
Juniormedlem
 
Medlem siden: Apr 2008
Alder: 38
Innlegg: 14
Pastajunkie er på en erverdig vei

Lurer på om jeg skal gå over til ketolyse ... Eller er jeg allerede der?

Har egentlig fulgt South beach dietten, men etter å ha snust litt her inne på oppskrifter og sånn syns jeg ketolyse kuren passer meg og oss bedre Mer å velge i også så lenge det er så mange her inne på ketolyse kuren og som kan dele både erfaringer og oppskrifter.

Så lurer jeg på hvor mye/ eller hva som er forskjellen på ketolyse og SB? Jeg har bestilt meg boka og får den ant over helga, men er utålmodig etter å begynne!!

Noen som vil være så snille å hjelpe meg i gang?

Jeg spiser omelett til frokost,stekt i olivenolje.

Salater har jeg nå på fet dressing, med 4,6karber per 100g. godkjent?

Har nå begynt å lage saus til kylling filet osv. Da med 1,5dl kremfløte og litt ost.. Seterømme. .godkjent?

Drikker forløpig kun vann med har fått høre at pepsi max er lov? Stemmer det?

Er det veldig viktig at jeg spiser 15karber om dagen og hvordan i all verden skal jeg klare å følge med på det? hehe.. JEg spiser brokkoli til middagen, og salat med agurk,tomat ,rødløk og paprika. Og sopp Godkjent?

Ellers så blir ejg veldig glad for tips om småting man kan kose seg med på alene kvelder foran tv'en hvor man ofte får lyst på noe godt, og ute i sola da alle andre spiser is..

Håper noen vil hjelpe meg i gang!

Pastajunkie er avlogget   Min kostholdsfilosofi: South Beach Svar med sitat