Vis enkelt innlegg
Gammel 24-04-08, 15:31   #30
Iset
Seniormedlem
 
Iset sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2004
Hvor: Sola
Alder: 45
Innlegg: 10.031
Iset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastiskIset er bare helt fantastisk

Sv: Hvordan vet man at man er klar for å få barn?

Oj skummelt, men så bra at det gikk så godt med henne, beate! Min eldste er også født prematur, men "bare" 6 uker før da. Jeg var 7,5 mndr på vei da hun ble født, men alt gikk heldigvis fint, hun var nesten 3 kilo og helt frisk. Utrolig hvor ferdige de er så lenge før, egentlig.
Denne gangen fødte jeg i uke 38, så jeg slapp heldigvis prematurfødsel denne gangen, men sånt kan man aldri planlegge.

Ei venninne av meg planla å få januarbarn, fordi de er "størst i klassen" osv. Gjett hvem som ble snurt da gutten bestemte seg for å komme i midten av desember. Sorry, men .

__________________
Endelig i mål: minus 77 kg!
(Startvekt: 135 kg og 174 cm høy (bmi 44) - vekten i dag: 58 kg (bmi 19)
Iset er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Vektoperert veganer Svar med sitat