Vis enkelt innlegg
Gammel 02-02-05, 12:42   #6
mofe
Seniormedlem
 
mofe sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2004
Innlegg: 14.144
mofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastiskmofe er bare helt fantastisk

Opprinnelig lagt inn av Lise

*ler*


Ja, men jeg holder en knapp på at det er solbrenthet som gir kreft, og at mineraloljer i solkrem har en sterkt medvirkende rolle.

For mye og for lite av et gode..........................................



--

Forresten - kom på nå, hvis man skal til Syden/evt. har lyst til å bli brun på sommeren - så er det lurt triks å spise masse gulrøtter, evt. a-vitamin (er det ikke det som er så mye av i gulrøtter?) - for da er det noe lurt som skjer med huden slik at man blir raskere brun og holde på brunfargen Søskenbarnet mitt spiste 2 gulrøtter hver dag de to ukene før hun reiste - og hun ble kjempefin og brun!!

For atte nemlig tenk!

__________________
.
mofe er avlogget   Min kostholdsfilosofi: - Svar med sitat