Vis enkelt innlegg
Gammel 12-05-08, 11:35   #8
Torkil
Seniormedlem
 
Torkil sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2005
Hvor: Arendal
Alder: 67
Innlegg: 1.714
Torkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastiskTorkil er bare helt fantastisk

Sv: Ketolyse og betablokkere (blodtrykksmedisiner)

Hei

For det første Cozaar er IKKE en betablokker !!! men en moderne blodtrykksmedisin som hemmer angiotensinII som trekker blodårene sammen og derfor øker blodtrykket.(for de som er interessert).

Når det gjelder betablokker er det et stoff som hemmer adrenalin sin effekt på kroppen. Det kan brukes ved hjerteproblemer, senker puls og blodtrykk og kan hos noen forebygge migrene ( brukes da i lavdose)

I forhold til vekttap vil den økte forbrenning ved vanndrikking kunne hemmes. Om dette vil ha noe å si for vekttapet , tjaa , kanskje litt??

Vennlig Hilsen
Torkil

Torkil er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolysekuren Svar med sitat