Vis enkelt innlegg
Gammel 20-05-08, 14:57   #1891
Vibeke-67
Seniormedlem
 
Vibeke-67 sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: Bergen
Alder: 57
Innlegg: 1.934
Vibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastiskVibeke-67 er bare helt fantastisk

Sv: Eurobabbel - og journaler og blogger!

Opprinnelig lagt inn av mindor, her.

Finner ingen ting om at fase 3c er i 3 deler.

Hvordan så din dag du i fase 3b ?

Det var legen min som gav meg info om 3c når jeg kom så langt.

En dag i 3b? - tenke, tenke - kanskje ikke så anderledes enn nå...
Frokost: To kokte egg m urtesalt og litt agurk eller noe
Mellom: Eple m en neve nøtter
Lunsj: Fisk (kryddermakrell eller noe) samt noen gulrøtter
Middag: En kotelett og linsemos eller stekt løk og squash eller noe
Kvelds: Nå så spiser jeg gjerne cottage chees m frukt og nøtter og kanel, men da? hm...glemmer jammen meg fort. Tror det ofte var tapas: kokt skinke, røkelaks, litt ost, agurk, tomat med litt tykk balsamicoeddik og en kopp te.
(jeg har ikke brukt noen ed-produkter)

Nå i 3c er det meget mye det samme synes jeg, men jeg kan spise mer melke og osteprodukter (litt rømme, ost, fetaost osv.) det synes jeg virkelig er digg! Men spiser ikke noe brød eller noe sånt.

Vibeke-67 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LowFODMAP/Fedon Svar med sitat