Sv: Ny på forumet
Opprinnelig lagt inn av fjanni, her.
hej og takk for alle svar
det var kanskje ikke et tonn med meierismør med det føltes sånn for en tidligere kun-olje-bruker. hehe. var en stor kladd iallefall.
i dag har jeg spist egg til frokost, grillet kylling med "potetsalat" (den fant jeg her inne, med blomkål i) både til lunch og middag av samme grunn som før. senvakt og orker ikke dille med 2 forskjellige ting. var masse creme fraish og majones i den da, men den var sikkelig god. så ble det noen ostechips til medium når jeg kom hjem. Til deg som spurte hva slags chips det var så er det kun osteskiver som er lagt på bakepapir og stekt/smeltet i ovnen med litt ymse krydder på. Fant den oppskriften her også. 
Noen som har tips om noe "friskt" en kan spise, da jeg ender opp å føle meg litt eh..fettete i munnen om dagen.*ler* Forøvrig så viser stixen lys rosa i dag, så det er jo bra. Og kvalmen kommer snikende også. Noen som har noen tips ang kvalmen?
kvalmen forsvinner , det er kroppen som ikke er vant til alt fettet...
|