Vis enkelt innlegg
Gammel 03-07-08, 22:37   #2
Elanessë
Seniormedlem
 
Elanessë sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 2.157
Elanessë er veldig godt liktElanessë er veldig godt liktElanessë er veldig godt liktElanessë er veldig godt liktElanessë er veldig godt liktElanessë er veldig godt liktElanessë er veldig godt likt

Sv: Hvordan skal jeg løse denne helga lavkarbomessig?

Jeg får ikke i meg noen karbo når jeg er på fest Elsker drinker jeg, så drikker vodka blandet med lettbrus til den store gullmedaljen
Nå liker jeg ikke vin, så er ikke helt inne på området - men går ikke det greit? Tror ikke det er mange karbo i rødvin f.eks?

Ikke helt stø på kinamat heller, men jeg har vært på buffè der uten å gå ut av ketose. Spiste alt av kjøtt og grønnsaker de hadde. Ganske mye egentlig... det mest "farlige" der som jeg spiste tror jeg var at alt lå i en sånn saus da. Men som sagt, det gikk bra... Bare hold deg unna risen og det som er fritert.

__________________
Ingenting smaker så godt som tynn føles! Min lavkarbo-webside
17,8 kg skal bort
Elanessë er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo Svar med sitat