Vis enkelt innlegg
Gammel 02-09-08, 12:56   #538
Fungirl
Supermoderator
 
Fungirl sin avatar
 
Medlem siden: May 2008
Alder: 44
Innlegg: 3.021
Fungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressursFungirl er en virkelig god ressurs

Sv: Hvem er vi? En liten presentasjon av oss med mer enn 30 kg for mye

Sitat:

Men for å komme ned ditt så har jeg rundt 50 kg å ta av... Men har nå kommet i gang, ikke at det går så fort ned i starten som jeg trudde
men trur nok at ved å holde ut så vil jeg gå ned mer i løpet av tiden, enn på den måten jeg har holdt på nå i mange år, som rett og slett bare har gjort at jeg har slanket meg tykk.

Ser du hadde håpet på at det skulle gå fortere, men husk på at jo flere ganger du har slanket deg tidligere, jo tregere kan det dessverre gå.
Men dette klarer du garantert

Fungirl er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Gastric Bypass utført 07.02.11 Svar med sitat