Vis enkelt innlegg
Gammel 16-09-08, 18:30   #7
fett-nok
Medlem
 
fett-nok sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2008
Hvor: Nedre Eiker
Alder: 53
Innlegg: 211
fett-nok har en fantastisk aura rundt segfett-nok har en fantastisk aura rundt seg

Sv: Hva drikker dere til måltidene? Kun vann?

Det er mange flinke her altså, flinke vanndrikkere.
Har egenltig aldri hatt vann som en favoritt, men synes selv jeg har blitt SUPERFLINK.
Har gått fra å drikke kun tab x-tra til å drikke ett glass tab for hver liter vann jeg drikker, hehe!
Jeg er rett og slett det man kaller brus-avhengig, får en veldig hodepine og humøret blir skikkelig ekkelt uten tab en dag, mange påstår at det har med koffeinen å gjøre.......vet ikke jeg, men jeg kommer garantert til å ha litt tab i hverdagen. Ren kaffe tåler jeg ikke, da går jeg rett i bakken(hmmmm, har ikke tenkt på det, men hvis jeg drikker en kopp kaffe hver gang jeg våkner etter å ha svimt av, vil jeg jo svime av igjen.......da går jeg sikkert ned i vekt i rekordfart, HAHAHA!!!)

Sist jeg gikk på diett gikk jeg ned 17 kilo og drakk tab hele tiden med unntak av under trening, og det var også lavkarbo(atkins light,hoppet over første nivå, gikk rett på nivå 2).
Men det er veldig forskjellig hva folk tåler i forhold til vektnedgang, noen tåler lightprodukter godt, andre tåler bare noen spesielle, og noen tåler ingen.
Men det er vel ingen hemmelighet at vann er sunnest!!!!

__________________


fett-nok er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Generell lakarbo +/- 20 g karbo:) Svar med sitat