Vis enkelt innlegg
Gammel 29-10-08, 18:24   #84
Elizabeth
Medlem
 
Elizabeth sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Hvor: Moss <3
Alder: 41
Innlegg: 262
Elizabeth er på en erverdig vei

Sv: Hei! Ny her inne!

Opprinnelig lagt inn av screwball, her.

De siste par ukene har jeg spist endel lollipopbrød. Pga tidsklemma på jobb har det vært 3 tynne skiver til frokost, 3 til lunsj og 3 til kvelds. Utenom dette ingen endring i kostholdet. Og merker at magen faktisk er mer oppblåst enn for et par uker siden. Har ikke nødvendigvis lagt på meg, men magen er ikke så flat som den var da. Hmm. Ikke bra.
Så nå er det tilbake til egg til frokost, kanskje lollipopbrød eller lapper til lunsj (men satser på å få tid til å mekke meg salat i stedet) og noe annet til kvelds. Det er ikke aktuelt å legge på seg igjen!
Har ikke fått trent siste uken heller, vært alt for mye stress på jobb. Irriterende. Blir forhåpentligvis lange trilleturer med den nye prinsen når han velger å komme (vi venter enda i spenning, 4d over termin).

Kampen for å shape kroppen fortsetter.

4 dager over termin du!! Da er det ikke lenge igjen!! Så utrolig spennende!! Eg har ei lita fantejente på 10 mnd. Gubben er allerede begynt å snakke om en liten til. Kjempe masse lykke til!!!

__________________
Jeg SKAL klare dette!
Elizabeth er avlogget   Min kostholdsfilosofi: My style Svar med sitat