Vis enkelt innlegg
Gammel 10-11-08, 08:30   #14
Oban
Medlem
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 148
Oban er på en erverdig vei

Sv: Hvordan skal jeg klare dette?

Foreslår til taco-middagen, at du bruker seterrømme og tacosaus uten tilsatt sukker (husker ikke navnet på denne, men det står på etiketten). Seterrømme har som kjent mindre karbohydrater enn lettrømme, smaker bedre men er litt tjukkere i konsistensen.
Jeg har flere erfaringer med å skeie ut med karborik kost mens jeg går på ketolyse. Min konklusjon er at det ikke er verdt det. Jeg oppfordrer deg til å velge bort de verste karbo-bombene ( f.eks. brød, poteter, pasta, sukker).
Anbefaler hvertfall ikke å gi blaffen i lavkarbo og spise hva som helst denne helgen, slik jeg har gjort ved to anledninger. Sist gang gikk jeg opp 1.9 kg og det tok 4 uker før jeg var nede på den vekten jeg var før utskeielsen.
God tur !

__________________



Min journal
Oban er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketolyse Svar med sitat