Vis enkelt innlegg
Gammel 19-11-08, 15:09   #7
Sandy
Medlem
 
Sandy sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 156
Sandy er ny på veien

Sv: Er det vanskeligere å komme i ketose andre gang???

Opprinnelig lagt inn av JenJen, her.

Kula har nok rett
Dessuten, å fokusere på bare vekt blir litt bakvendt.. Vekt er bare et tall, det sier ingenting om verken deg eller kroppen din
Hvorfor vil du ned til akkurat den vekta, sånn bortsett fra at du har vært der før? Lever du på samme måte nå som du gjorde da? De aller fleste gjør ikke det, ting skjer (populært kalt livet) og vi utvikler og forandrer oss. Kan ikke kroppen også få forandre trivselsvekt?
Bare noen tanker...

Du har rett at det er bortimot 7 år siden jeg veide 63, men senest i august veide jeg 2 kg mindre enn det jeg gjør nå. Og til tross for at jeg ikke har hatt noen kostholdsendringer, har jeg gått opp igjen OG sliter med å ta dem av igjen. Det er her frustrasjonen min ligger... Og dessuten så lever jeg MYE sunnere nå enn det jge gjorde den gang!

__________________




Sandy er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo Svar med sitat