Vis enkelt innlegg
Gammel 08-12-08, 08:49   #3
elian
Stressa 4-barns mor
 
elian sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2004
Hvor: Sarpsborg
Alder: 47
Innlegg: 2.216
elian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastiskelian er bare helt fantastisk

Sv: Jeg begynner faktisk å bli litt forvirret her inne

Opprinnelig lagt inn av danish, her.


Ketose er når kroppen kjører kun på ketoner. Det krever at insulinet er ganske lavt, og at det ikke er overskuddsglykogen i leveren. Ideèn er å begrense lipoprotein lipase, som fører til fettlagring. Lipoprotein lipase stiger når insulinet stiger.

Men vil det si at man forbrenner fett/går ned i vekt når man er i ketose? Og stemmer det ar man kan være i ketose uten at stix'n slår ut?

__________________

elian er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Fedon (frem til p-hormonene har forlatt kroppen) Svar med sitat