Sv: Hei! Ny her inne!
Jo, er nok sant som du sier. Er vel ikke til å unngå at man får et noe annet forhold til mat enn de som aldri trenger tenke på hva de dytter i seg.
Prøvde dressbuksa igjen i går kveld for å se om jeg kunne gå like kjapt ned som opp...og nå fikk jeg den helt greit på selv om den satt litt over baken og lårene. *puste lettet ut*. Gi meg et par uker til så passer den nok helt fint håper jeg. Prøver å legge inn litt rask gange på tredemølla i tillegg til styrketreningen gjennom RYP så forhåpentligvis så klarer jeg skremme bort fettet igjen.
Spørsmål om ketogent kosthold...HVOR rippet er det mulig å bli på et ketogent kosthold? Vil det være genetisk betinget, eller er det mulig for alle å komme så lavt i fettprosent kun ved å være i ketose over lengre tid?
__________________
Har spist meg ned 30kg og holdt vekta i over to år nå. 2,5 år på lavkarbo - ikke en kur men en livsstil!
|