Vis enkelt innlegg
Gammel 25-01-09, 14:03   #718
Lizzi
Medlem
 
Lizzi sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Hvor: Drammen
Innlegg: 112
Lizzi er på en erverdig vei

Sv: Hvem er vi? En liten presentasjon av oss med mer enn 30 kg for mye

Hei, jeg hører hjemme sammen med dere

Jeg er en 36 år gammel Oslojente (fortsatt jente ) som har bosatt seg i Drammen. Både sambo og jeg jobber med å ta av noen (!?) kg. Vi har, heldigvis, startet sammen og det gjør det enklere er hjemme. Om jeg klarer minus 30, tja, men håper på hvertfall minus 25.

Trening og vårens utenlandsturer blir den største utfordringen tror jeg . Har kommet delvis i gang med trening,- håper jeg klarer å holde det i gang. Første tur til det store utlandet er i vinterferien (4 uker til ), håper jeg er trygg nok på mat og spiserutiner at jeg klarer å holde meg til de lure valg. (går på ketolyse, har holdt på i 3 uker snart og er veldig fornøyd med vekttapet hittil )

Prøver å sette meg noen delmål, men drømmer om det ultimate store vekttapet. (og at jeg ikke føler meg som en hval på strand i påsken).

__________________
Sometimes the dreams that come true are dreams you never even new you had
Lizzi er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ketolyse Svar med sitat