Vis enkelt innlegg
Gammel 11-02-09, 00:38   #10
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Har du en nydelig sjokoladekake å anbefale meg?

Opprinnelig lagt inn av smil!, her.

kan jeg bruke den sukkerfrie anton berg sjokoladen? de småe som ligger i sjokoladehyllene i butikken?? eller er det en spesiell anton berg kokesjokolade??
drikker heller ikke kaffe så da sløyfer jeg den.. heller bruke bare vann...tror jeg skal teste denne en dag!!

Black sunday er VANVITTIG god! Men la den stå over natta!

Jeg vil ikke anbefale å bruke særlig mye mindre enn 70% sjokolade i den. Jeg har blanda 86 og 70%, det ble veldig bra. I tillegg smelta jeg resten av den mørke sjokoladen og helte over kaka og strødde på hakka hasselnøtter.
Jeg burde egentlig ikke tenke på den kaka en gang, for den er så god at jeg fint kunne ha spist hele alene om jeg hadde sjansen

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat