Vis enkelt innlegg
Gammel 24-02-09, 12:46   #6
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Sukkerfritt godteri/produkter

Opprinnelig lagt inn av Sesti, her.

hvis jeg spiser vanlig Anton berg-sjokolade så får jeg fryktelig vondt i magen, og alt renner tvers gjennom. Men jeg bruker den til å lage kake, og da får jeg ikke vondt i det hele tatt, selv om det renner ved store mengder..

Jeg opplevde noe lignende i helga, får romlende og "rar" mage av Heistad gelen, men brukte den i ostekakae, og merket ingenting. Så jeg tror at man man "må" skeie ut bør man hvertfall ikke spise ting alene. Spis det sammen med noe ordentlig og lovlig.
Men er helt enig i at man bør unngå det i det lengste

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat