Vis enkelt innlegg
Gammel 10-04-09, 15:03   #8
Nicpins
Seniormedlem
 
Nicpins sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Melhus
Alder: 55
Innlegg: 991
Nicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastiskNicpins er bare helt fantastisk

Sv: Må man spise tablettene?

Hei Mercudia
Grunnen til at man skal ta dem på forskjellige tidspunkter er at noen av mineralene og vitaminene i dem kansellerer virkningen av hverandre. Ikke bra.

Dessuten: den kveldstabletten virker til en viss grad beroligende og det er jo bra å ta på kvelden. Kveldstabletten motvirker også urolige verkende ben, som mange ofte opplever om natta.

Ha en fin dag!

__________________

Livet handler om hvordan man håndterer Plan B.
Nicpins er avlogget   Min kostholdsfilosofi: - 54 kg med Ketolyse og generell lavkarbo Svar med sitat