Sv: Ny på ketolyse, noen forhåpentligvis velformulerte spm
Konsentrahvada???
De første ukene mistet jeg konsentrasjonen totalt, jeg ramlet ut av de enkleste samtaler, forstod ikke sammenhenger, klarte hverken tenke logisk eller sammenhengende. Mine omgivelser tenkte nok sitt (presenilitet) og legen forklarte om (karbo)abstinenser. Jeg slet veldig en periode, var som i dvale.
Men så kom energien og velværet, den fysiske formen bedret seg og hukommelsen kviknet til. Ja også har jeg nok et mer stabilt humør
Likevel nøler jeg ikke med å anbefale en kostomlegging før eksamen, sunn mat har aldri ført noe dumt med seg Og dere er sannsynligvis unge og kroppene deres tilpasser seg raskere.
Fjordlandsauser har jeg brukt ved et par anledninger, men surrer maten i litt rømme og trenger ikke mer saus enn det. Du finner sauser og oppskrifter ved å søke i oppskriftene. Lykke til da!
__________________
[i][color="YellowGreen"]15 kg minus i 2009
|