Sv: Stått stille siden midten av uke 1, uke 5 nå
Opprinnelig lagt inn av Skautrollet, her.
Av egen erfaring vil jeg anbefale deg å kutte på karbene, selv må jeg langt under hva du referer til for å tape vekt. Snittet mitt ligger på 9 karber daglig de siste ukene,- og endelig ser det ut til å løsne. Om jeg spiser opp mot 15-20 står jeg helt stille.
80 g protein blir nok for lite for deg, og ja,- kutt søtstoffet, det r ikke bra for noe
Jeg venter på noen bøker av Skaldeman, så spørs om jeg kommer til å kutte på karbene ja. Først prøver jeg å kutte ned på karbene fra mjølkeprodukter, for de har jeg skjønt kan ødelegge,og siden jeg ikke går ned, er det rimelig å tro at de bør kuttes først, og selvsagt kunstig søtning..
Men hvorfor mere protein? Det sistes 1g protein pr fettfri kroppskg, eller at man som 160cm høy skal ha 60g protein om man er stillesittende.Jeg er 160cm høy og spiser 80-90g protein og er redd for at det er for mye og har holdt igjen, og da må jeg liksom ha noe grønt til... Men kanskje det ikke er så farlig da?
|