Vis enkelt innlegg
Gammel 02-05-09, 19:58   #9
sara
Medlem
 
Medlem siden: Feb 2009
Innlegg: 143
sara er på en erverdig vei

Sv: Lavkarbo vs lavkalori

Opprinnelig lagt inn av Fetpåmidten, her.

Den beste måten å redusere fettprosent på er å spise lavkarbo/høyfett i kombinasjon med trening. Du vil mest sannsynlig gå ned i vekt med lavkalori også, men det kostholdet kan forstyrre den gode fettforbrenningen du har jobbet så hardt for å få opp, og MYE større sjanse for å gå opp igjen etterpå.
LKHF er det ultimate kostholdet for å få god fettforbrenning. Enkelt og greit

Men hvis jeg på sikt ønsker å gli over i Fedon-land,- Fedon er jo også lavkarbo, men han anbefaler ikke høyfett, såvidt jeg vet. Hvordan gjør jeg det da? Ah, kostholdsjungelen er forvirrende.

Jeg vil leve sunnest mulig, fortsette med lavkarbo men i kombinasjon med litt mer frukt og bær, og vet ikke helt hvordan lavkarbo med mye creme fraiche og ost kan kombineres med Fedon, som sier mager kesam og magre alternativer?

sara er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Generell lavkarbo Svar med sitat