Skremmende sulten
Heisann alle sammen, og Kjempetakk til alle brukere og moderatorer på dette forumet da jeg etter å ha lest side etter side her i 8-10 timer igår bestemte meg for å starte på lavkarbo 
Men, over til det som bekymrer meg litt akkurat nå. Har i skrivende stund vært våken i 14 timer og føler jeg har spist laangt mere enn det som er normalen for meg. Hittil er det blitt
ca 500g ren kylling
5 egg
5 strips med skogsbacon
1-2 skiver norvegia over hvert egg
alt stekt i smør
3,5-4 liter vann
og vært etpar snarturer ute på rollerblades/in-liners for å få opp pulsen litt, derav vanninntaket.
Siste måltid var ca 30 minutter siden; 3 egg, ca 100g kylling og 3 strips bacon og jeg er Skrubbsulten, føles nesten som i militæret etter en dag med tur i marka uten mat, kun vann.
Er dette bare kroppen min som skriker etter karbo, ettersom det er det den har blitt godt vant med de siste 30 årene? Eller er tingen her å pøse på med litt kylling i Masse (hjemmelaget) fløtesaus eller noe helt annet igjen.
Blir jaggu forvirra av signalene kroppen sender nå 
|