Vis enkelt innlegg
Gammel 11-05-09, 09:43   #29
Impulsiw
Seniormedlem
 
Impulsiw sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: Øvre romerike
Alder: 58
Innlegg: 12.140
Impulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastiskImpulsiw er bare helt fantastisk

Sv: Noen som har hørt om dette melet?


Kommmer vel an på hvor mye/lite karber man skal ha per dag. Men en spiseskje veier vel kanskje toppen 10 gram, det blir 3.1 karbe da. Jeg prøver å ligge på rundt 40 per dag, så jeg har det litt mer fleksibelt enn de som ligger på 15.

Har kjøpt det nå og bruker det i brødet til snuppen. Han har glutenallergi og da blir det lite fiber i brødet. 1 ss hi maze tilsvarer en dl fiber står det på boksen. Så det skal ikke så mye til feks hvis man lager vafler/pannekaker. Det må jo mette mer siden det er fiber...tenker jeg da..

__________________
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Turid/LOKALE%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Turid/LOKALE%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]
Filmsnutter av snuppen Min journal Pommehagen
Operert med gastric bypas ved Asker og bærum sykehus 10 mai 2010

Impulsiw er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Fedonaktig Svar med sitat