Vis enkelt innlegg
Gammel 01-06-09, 00:35   #134
Sostråle
Medlem
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Vestlandet
Innlegg: 77
Sostråle er på en erverdig vei

Sv: Noen som starter mandag 4. mai?

Hei

Jeg tok veiedagen min på fredag 29. da var det ned 1 kg siden mandagen noe jeg er kjempefornøyd med (ned 4 kg) Er da kommet til mitt første delmål, som var å komme under 90 kg. Neste delmål er 85 kg.

Grunnen til at jeg gjorde det var fordi jeg skulle reise bort denne helgen og viste ikke helt hvordan det skulle gå matmessig. Tror det har gått bra, litt vin ble det lørdagskvelden men ellers har jeg styrt unna de fleste karbohydratene.

Denne uken blir nok også litt spesiell, da jeg skal lade opp til sykkelrittet Bergen-Voss som er 17 mil, litt vanskelig å vite hva jeg bør spise i tiden før og ikke minst under rittet? I tillegg så skal mensen komme Sist jeg gjennomførte et sykkelritt så gikk jeg opp i vekt Men vi får nå se hvordan det går

__________________
Siv

For å få til en forbedring, må det skje en forandring
Sostråle er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Skaldeman, Lavkarbo Svar med sitat