Vis enkelt innlegg
Gammel 04-06-09, 17:44   #8
MyJuly
Juniormedlem
 
MyJuly sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2009
Hvor: Oppland
Alder: 47
Innlegg: 28
MyJuly er på en erverdig vei

Sv: Ketolyse vs easylife

Hei

Jeg går selv på Easy Life og er veldig fornøyd med det. Begynte 26. jan og har snart gått ned 20 kg. Men der hvor jeg går er det ikke noe krav om pulver, og jeg har heller ikke prøvd det. Jeg trengte den biten med oppfølging og det å få tips og råd fra andre for å komme i gang. Angrer absolutt ikke på at jeg startet.
Men etter at jeg fant disse sidene har jeg i tillegg brukt mange oppskrifter og tips og råd herifra. Kjempebra sider

Så det jeg tror du må finne ut er om du klarer å gjennomføre "på egen hånd" og gjør du det er det absolutt flott og du sparer de pengene et kurs koster.
Og skulle du ønske å gå Easy Life bør du høre med kursstedet hvordan de ser på pulverbruk, noen steder mer eller mindre krever at deltagerene skal bruke pulver, noe jeg personlig ikke har sansen for.
Men her er det kun du som vet hva som føles riktig for deg.
Lykke til!!!

MyJuly er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Lavkarbo Svar med sitat