Sv: Diabetes?
Det er soppinfeksjon i underlivet du har, regner jeg med? Prøv å drikk tranebærjuice, eller spis tranebærkapsler. I tillegg kan du
Sette deg i et vannbad med godt varmt vann, halv kopp eddik og halv kopp salt, sitt så lenge at vannet blir kaldt. Gjenta dette i noen dager og du er kvitt soppinfeksjonen. Det er kjedelig å sitte i badekaret så lenge, ta med deg ett godt blad å lese i. Evt kan du blande ut en ss eddikk og en ss salt i en liter vann og skylle underlivet med en sånn stor sprøyte uten nål (type turky baster, bare sørg for at den er ren før du skyller)
2. Smøre inn underlivet med youghurt naturell flere ganger om dagen.
Hensikten er at underlivet må holdes surt over en tid, så derfor bør man unngå alt som har større ph. I tillegg bør man ikke bruke vanlig såpe der nede, eller skylle med dusjen direkte på eller inni.
|