Vis enkelt innlegg
Gammel 30-07-09, 10:01   #2
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Begynner på nytt

Det er viktig å få i seg nok vann, og nok fett, og ikke gå i "begrense karber OG fett"-fella og ende på et minimumsinntak.
Den første perioden blir man slapp, fordi kroppen rett og slett er på avrusning. Man kan oppleve abstinenser o.l. Det varer alt fra 2 dager til 2-3 uker, alt ettersom hvor mye dritt som skal ut Siden du var i gang i vinter er det ikke sikker så mye skal ut nå.

Vitaminer+magnesium er også lurt

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat