Vis enkelt innlegg
Gammel 31-07-09, 12:11   #2
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Ny På Ketolysekuren

For det første, ikke mål med ketostixene hele tiden, mange blir alt for opphengt i det, og om du først skal bruke dem, så mål på kvelden to timer etter siste måltid. De forteller uansett ingenting om hva som skjer i kroppen, kun i urinen. Det kan være motiverende å se at man har utslag, men ikke la det være den eneste indikatoren.
Du spiser i alle fall for lite grønnsaker! Du har så utrolig mye å velge mellom, alt av grønnsaker som vokser over jorda i tillegg til løk, løp til grønnsakshandleren og velg på øverste hylle! Brokkoli, blomkål, squash, aubergin, løk av alle slag, tomat, etc etc!
Og jeg må si jeg synes målet ditt om vektnedgang virker noe lavt i forhold til høyden din? Det er bare en tanke, altså. Folk er veldig forskjellige, og jeg skal absolut ikke sammenligne meg med deg, men jeg er like høy som deg, og veier ca 80 kg, og bruker str 40/42 i klær. Beinbygningen min er heller lett, og jeg har ikke fryktelig mye muskler. Jeg tipper for egen del at 65 kg er en helt grei vekt.
Trener du?
Men på meg virker det ikke som du veier så fryktelig mye akkurat nå, men det er ingen grunn til å ikke følge ketolysekuren (og la ingen fortelle deg det motsatte, å være svært overvektig er ingen betingelse for å spise ketogent).

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat