Vis enkelt innlegg
Gammel 06-08-09, 21:42   #13
Veggpryd
Seniormedlem
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: Romerike
Alder: 58
Innlegg: 2.462
Veggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt avVeggpryd har veldig mye å være stolt av

Sv: Kjernesunt seminar i Moss

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Egentlig ikke. Det er mer en "null sukker, melk og gluten"-retning, og boka handler om en familie med astmasyke barn samt et av barna som var sterkt austisk. Begge barna er i dag helt friske pga. kostholdet, astmaen er borte (de brukte pustemasker), de har ikke hudproblemer lenger (de hadde problemer med eksemhud) og eldstegutten har omtrent ikke et snev av autisme lenger. Fantastisk, jeg leser boka igjen og igjen med stor iver.
Nå er de mer strikse på fett da, spesielt dyrefett, men de bruker masse kokosfett og umettet fett, og spiser ikke noe raske karber. Boka er fantastisk og anbefales virkelig. Den går ikke bare på mat, men også på produkter vi smører oss med, utrensende kurer osv.

Forresten er det før og etter-bilder av hele familien i boka, og de er virkelig ikke til å kjenne igjen.

Jeg er nødt til å lese boka!

Veggpryd er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat