Ja dette er et vanskelig tema for mange. Min mann er superflink til å lage mat samt ta seg av prinsen. Han er imidlertid ikke voldsomt effektiv når det gjelder rydding og vasking.
Vi har en jente som vasker badene og støvsuger huset hver uke. Annenhver uke tørker huns støv i stua. Det er gull verdt!! Da kan vi kose oss sammen i helgene og gjøre andre ting (holde på i hagen f.eks..... eller gå tur i skogen sammen).
Ellers så er det nok behov for å støvsuge annen hver dag, men det blir nok ikke gjort mer enn 2-3 ganger i uka. Det er ikke veldig ofte vi faktisk vasker gulvene. Skapene på kjøkkenet tar jeg når jeg ser det har blitt ille.... gjerne også i forbindelse med at vi skal ha besøk. Fordi jeg har en liten gutt på 19 mnd må jeg stadig pusse vinduene nederst.
__________________
Nooria

|