Vis enkelt innlegg
Gammel 05-09-09, 10:07   #87
Kitt
Seniormedlem
 
Kitt sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Asker
Alder: 58
Innlegg: 18.153
Kitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastiskKitt er bare helt fantastisk

Sv: Jeg skal ta bukplastikk om en uke

Men vennen, du trenger søvn!*streng sykepleier*
Kan du ikke ringe legevakten og avtale tid med en av sykepleierene. Du trenger jo ikke legetime! Er jo "bare" en sykepleier som gjør det!

Jeg hadde en stooor pute under knærne og en ekstra under hodet. Gubben bandt fast et tau i enden av sengen slik at jeg kunne dra meg opp og skifte litt stilling i løpet av natten. Sparte gjerne Pinex forte dosen til natten, det var da jeg trengte den mest. Hadde den stående klar på nattbordet for å kunne ta en dose midt på natten også!
Men så blir jeg noe så innmari trøtt av PF, da!

__________________
Kitt er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Syns "Less carbs" høres fornuftig ut! ;) Svar med sitat