Sv: September-startere!
Heisann folkens
prøvde ketolysekuren første gang i 2007 og gikk ned 16 kg. gikk deretter over på grete roede kosthold og kom meg ned i 25 kg minus. så har det gått trått, men har holdt vekten på ca 20 kg minus. nå er jeg klar for å kvitte meg med enda flere kilo og satser i første omgang på 3 mnd ketolyse frem mot jul, så får jeg vurdere da om jeg fortsetter litt til.
ser det er mange her som får fine resultater og det er skikkelig motiverende! synes også det er flott at folk skriver litt om hva de spiser slik at man kan snappe opp tips. i forrige ketose-runde kjørte jeg meg litt fast, denne gangen må jeg være mye flinkere å variere og improvisere.
noen spm: er det sånn at man trekker kostfiber fra karbohydratmengden på næringsinnholdslista? hvordan lager dere sånn nederst på innleggene deres (eks sitat, mål, nedgang osv)?
|