Vis enkelt innlegg
Gammel 28-04-05, 15:19   #1
boble
Seniormedlem
 
boble sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2005
Hvor: buskerud
Alder: 52
Innlegg: 872
boble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt avboble har veldig mye å være stolt av

Svimmel etter Atkins-slutt!?

Jeg lurer på om noen har opplevd å bli svimle og kvalme etter å ha gått fra induksjons-kosthold og tilbake til "vanlig" kost.

Jeg har nemlig ei venninne som har gått på induksjon i nesten 2 uker,men som kuttet her om dagen av div grunner. Og nå nettopp ringete hun og var skikkelig dårlig. Svimmel og kvalm. Og hun hadde pitring i hendene og var iskald.
Da hun var ute å kjørte i stad,mått hun stoppe flere ganger pga. svimmelhet.

Er det noen av dere som her vært ute for noe sånt eller kjenner noen som har det?
Det kan jo så klart være hva som helst,men lovte jeg skulle spørre her.

Så da gjør jeg det!
(håper ikke det har noe med det å gjøre for da får jeg dårlig samvittighet siden det var jeg som fikk henne i gang med induksjon..)

__________________
Bare de sinnsyke tar seg selv helt alvorlig!
boble er avlogget   Min kostholdsfilosofi: bobles lavkarbo. Svar med sitat