Vis enkelt innlegg
Gammel 04-10-09, 20:07   #47
celeste
Medlem
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: Trivelige trøndelag
Innlegg: 147
celeste er på en erverdig vei

Sv: Oktoberskravletråden til 30+

Opprinnelig lagt inn av Lurer*, her.

Uff, da det var kjipt. Hadde håpet jeg kunne "gi" deg en oppskrift du ville like. Men det er mange varianter her på forumet, prøv en ny en neste gang. Så finner du sikkert en du liker etterhvert.

Jeg har spist fårikål i dag*nam* droppet potetene..så det lille melet mamma har i fårkålen bestemte jeg meg for at gikk greit.

har prøvd to forskjellige oppskrifter, men ingen falt i smak. Så tror jeg heller bare dropper hele pizzaprosjektet. Hmm.. kom forresten på at jeg har jo kjøpt sånn pose med pizzabunnmix fra USA. Bare glemmer at jeg har den. Kan gi det en sjanse til ved en senere anledning, og prøve den.

celeste er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Generell lavkarbo frem til jeg er ferdig med amminga, så blir det tilbake til ketolyse. Svar med sitat