Vis enkelt innlegg
Gammel 20-10-09, 23:34   #249
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Oktoberskravletråden til 30+

Opprinnelig lagt inn av mokki, her.

Tja, er ikke noe annet enn lysten på alt mulig... Og syns det er blodig urettferdig at jeg ikke kan spise alt mulig godt jeg har lyst på (les f,eks potetgull). Og at jeg har veldig mye på meg for tiden. Er i praksis, skriver bacheloroppgave, og skal ha eksamen om 3 uker.

Sett opp en liste med fordeler og ulemper ved å holde seg til lavkarbokost på tross av stresset. Vil det forrandre jobbsituasjon, eksamen og oppgave å spise potetgull? Eller vil du egentlig spise fordi du ikke har kontroll på det andre?

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat