Tråd: Trening????
Vis enkelt innlegg
Gammel 09-11-09, 22:01   #5
Carisma
Seniormedlem
 
Carisma sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2004
Hvor: Harestua
Alder: 48
Innlegg: 16.055
Carisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastiskCarisma er bare helt fantastisk

Sv: Trening????

Jeg har nettop vært på spinning intervall i dag, 55 min, og det gikk kjempefint. Trener spinning et par ganger i uka, litt styrke og en dansetime i tillegg.
Det eneste jeg merker jeg må passe på er å spise noe skikkelig fett ca en time før trening. Da du normalt ville spist noe karboholdig.
Avocado med rekesalat er en favoritt, eller ost og skinkeruller. Evt litt nøtter og rømme med lettsyltetøy. I dag ble det ett kokt egg med majones, men det var faktisk litt lite fett merket jeg.

__________________
Persistance pays!
Carisma er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat