Vis enkelt innlegg
Gammel 25-11-09, 10:21   #2
Charlott
Seniormedlem
 
Charlott sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Skreia, på sjølveste Toten ;)
Alder: 58
Innlegg: 4.182
Charlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastiskCharlott er bare helt fantastisk

Sv: Går ikke ned! Hvor lang tid tar det?

Opprinnelig lagt inn av flifi, her.

Nå har jeg levd på ketolyse i fem dager og jeg har ikke gått ned et gram, heller gått litt opp. Begynner å bli redd for alt dette fettet? Kan man virkelig spise ubegrenset? Jeg trenger å se at det skjer noe for å få litt motivasjon. Kan det ta litt tid før vekttapet kommer?

Du må nok gi det litt mer enn 5 dager
Har du lest deg skikkelig opp på den retningen du følger ? Ser du har Atkins/lchf som kostholdsretning, men at du skriver at du har levd på Ketolyse ? Det er jo forskjell på disse 3, bla i ant karber pr dag.

Vil virkelig anbefale deg å finne èn retning, sette deg skikkelig inn i den og følge den ganske slavisk til det sitter mer i fingrene mtp veien av mat, antall karber osv.

Kan du ikke skrive opp hva ca din dagsmeny er så er det litt enklere å gi råd

__________________



Vanligvis er jeg tynn og bedårende, men i dag har jeg fri!

Charlott er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat