Vis enkelt innlegg
Gammel 12-12-09, 13:01   #2
Alyssa
Seniormedlem
 
Alyssa sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2006
Alder: 48
Innlegg: 4.446
Alyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastiskAlyssa er bare helt fantastisk

Sv: Long time no see...Julegaver!!!

Heeeei! Kos å se deg!

Julegaver ja, der sliter litt sjøl. Men skal vi se ... Foreldre som har alt ... Hvis de liker musikk, kan du kanskje finne en cd de ikke har, av noen de liker? Eller en bok? Ellers pleier jeg og broren min å kjøpe vin, kaffe og ost eller noe annet som vi vet vedkommende liker.

Til søsteren som nettopp har kjøpt leilighet må det vel være perfekt med kjøkkenting feks? Det ble jeg i hvert fall veldig glad for å få når jeg flyttet. Eller andre ting til leiligheten, spørs jo hva de har fra før og sånt.

Alyssa er avlogget   Min kostholdsfilosofi: LCHF Svar med sitat