Tråd: Lavkarbodiett
Vis enkelt innlegg
Gammel 15-12-09, 01:46   #2
arnakristin
Seniormedlem
 
arnakristin sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2008
Hvor: Drammen
Innlegg: 2.035
arnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt avarnakristin har veldig mye å være stolt av

Sv: Lavkarbodiett

Hei,
Lavkarbo er en paraply betegnelse på karbo reduserte dietter fra tilnærmet null til 150 kh pr dag. Som du skjønner så dekker lavkarbo et vidt spekter av kostholdsretninger og vanskelig å gi noen spesifikke tips uten å vite hvor du har tenkt å legge deg med tanke på kh inntaket pr dag.
Her er en genial liten innføringsbrosjyre vedrørende lavkarbo: http://www.lchfnorge.no/lavkarbo3minutter.pdf
Du kan lese om de ulike kostholdsretningene her: http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=6
Eventuelt bøker kan du låne på biblioteket.
Oppskriftsdelen av forumet finner du her: http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=45
I fjor var det en som samlet mange av oppskriftene i et lite dokument og det finner du her: http://forum.lavkarbo.no/showthread.php?t=19503
Vedrørende oppskrifter her inne pass på at de passer til din valgte lavkarbo retning med tanke på ingredienser og antall kh.
Treningsdelen av forumet finner du her: http://forum.lavkarbo.no/forumdisplay.php?f=25

arnakristin er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ketolyse Svar med sitat