Vis enkelt innlegg
Gammel 12-01-10, 12:13   #8
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 45
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Tips til ost og vinkveld?

Du kan jo alltids kjøpe inn en kartong, og by på. Men i min omgangskrets så pleier folk å ta med medbragt, så byr man selvfølgelig på om man skulle ha litt til overs og sånn, men det er ikke vanlig blant meg og mine at de som inviterer byr på drikkevarer. Men så er vi kanskje ikke det minste høytidelige heller .
Men, åh, den osten. Het den noe på ''b'', mon tro? Den er i alle fall helt utrolig god!
Ser den med ost på ost. Jeg ville nok ha gitt enten kjeksene som Zincite foreslo, eller de til Nannah et forsøk . Skal man ha ost og kjeks, så synes i hvert fall jeg at det er osten som skal spille hovedfiolin. Etter min smak synes jeg osteknekkisene smaker for mye at jeg ville vurdert dem til en sånn anledning.

Jeg skal i butikken senere i dag, og da skal jeg se etter den kremosten.

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat