Sv: Vurderer å bytte kur
Opprinnelig lagt inn av Løvetann, her.
Men hvorfor kan du ikke kjøpe ketolysetablettene, som er beregnet for kuren og som kombinerer det du trenger? Det er vel både dyrere og dårligere å kjøpe tilskudd på apoteket???
Jeg tror forresten du vil ha nytte av å lese i ketolyseboka for å få en oversikt over flere sider ved kuren som bivirkninger, karbohydratgrenser osv.
Enkelte flinke og hypersystematiske mennesker klarer å snekre et eget opplegg bare ved å lese på disse sidene, men for de fleste av oss er det nok nyttig å lese boka først for å bli kjent med prinsippene og spare seg for en del frustrasjon. 
fordi jeg kjøpte det allerede for 1 mnd siden, og da gidder jeg ikke bestille ekstra nå, da venter jeg heller til jeg går tom og kjøper ketolysetablettene da.. 
__________________
|