Vis enkelt innlegg
Gammel 28-01-10, 15:44   #6
frifuggel
Seniormedlem
 
frifuggel sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Østlandet
Alder: 61
Innlegg: 2.081
frifuggel begynner å bli godt kjentfrifuggel begynner å bli godt kjentfrifuggel begynner å bli godt kjentfrifuggel begynner å bli godt kjentfrifuggel begynner å bli godt kjentfrifuggel begynner å bli godt kjent

Sv: Åh så trist da

Du begynte jo denne måneden? Da går vannvekta først, og så kommer du skikkelig igang med fettforbrenning opptil 4 uker ut i kuren/dietten/livsstilen. (For noen tar det en uke, urettferdig, ikke sant?)

Hvis du absolutt vil veie deg hver dag, så er det veldig viktig at du er klar over følgende, som gjelder mange av oss; Salt mat gjør at vann bindes i kroppen=oppgang. Eggløsning=oppgang (for mange) Menstruasjon=oppgang (for de aller fleste) Større enn vanlig matmengde en dag=oppgang (rett og slett pga volumet i tarmene) Økt treningsmengde=oppgang. En dag med stress=oppgang.

INGEN av disse varer over lang tid, og det er ikke fett, bare væske! Man kan, med andre ord, ikke se på vekt fra dag til dag og få panikk.. Trekk pusten, tenk over hva du gjorde og spiste igår, hvilken del av syklusen du er i.. Vent så i en måneds tid, hvis du da enda ikke har gått ned, da kan du begynne å stresse litt.. Lykke til

__________________
Storkoser meg med verdens fineste lille gutt, en uventet og utrolig premie for riktig mat i 10 måneder..
frifuggel er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Tilpasset Fedonistisk :)) Svar med sitat