Vis enkelt innlegg
Gammel 18-02-10, 22:28   #81
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Ketolysekuren farlig?

Opprinnelig lagt inn av Indiekid, her.

Man går jo glipp av en god del vitaminer, f.eks? Selvfølgelig kan man ta vitamintilskudd, men som det står på boksene - det skal ikke erstatte et variert kosthold.

Det er en stor misforståelse. Det meste du trenger av vitaminer får du gjennom animalske produkter, og stort sett alle av dem er fettløselige . Hvordan tror du ellers urbefolkninger overlevde, og var sykdomsfrie? Torr du det var mye brokkoli i Norden i Steinalderen?

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat