Vis enkelt innlegg
Gammel 22-02-10, 19:14   #11
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 46
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Pusse tenner før eller etter frokost?

Opprinnelig lagt inn av Iset, her.

Jeg har aldri skjønt de som klarer å putte mat i munnen før tennene er pusset om morgenen, jeg brekker meg av tanken på å blande mat inn i det ekle belegget.

Belegg? No sir, not anymore
Jeg (som tydeligvis en av de få) synes tannkrem smaker ekkelt. Jeg blir kvalm av menthol- og peppermyntesmak, så jeg pusser tenna av plikt, og synes ikke det smaker friskt, bare ekkelt .
Heldigvis har jeg kommet over en tannkrem som smaker anis, så jeg slipper problemet.
Og å pusse før? Urk! Da smaker det jo æsj av frokosten.
Nå er jeg heldig, og får aldri hull, forsåvidt.

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat