Sv: Hvor mange legger faktisk om livsstilen, istedet for å bruke dette som en diett
Opprinnelig lagt inn av Dreamy, her.
Vanene ER skrøplige i begynnelsen, herre jesus som jeg spiste egg og bacon den gangen.....
Man faller, man reiser seg igjen, og med tiden faller man mer sjelden og det blir lettere å reise seg.
Opprinnelig lagt inn av scartz, her.
Veldig bra sagt, dette er noe jeg merker selv! 
Vaner tar lang tid å endre på!
Etter mer enn 2 år i denne verden, vet jeg at jeg vil bli her for alltid, men må tillate meg noen små ferier "hjem til gamlelandet" innimellom, ellers klikker jeg og sprekker så det suser!
Selv om selve suget etter søte saker ikke er der så mye lengre, vet jo både kroppen og hodet mitt hvor fantastisk, utrolig godt ting smaker! Desverre er ikke jeg av de som har oppdaget at ting ikke smaker noe godt lengre. Jo, noen ting, men langt fra alt!
Jeg kommer etter hvert til å leve LCHF i hverdagen og heller tillate noe mer karber i enklete settinger, som feks jul og påske, men ikke alle burdager etc. Stor familie/vennekrets!
For me gog min dia2 er LCHF helt klart en livsstilendring! Det tar bare litt tid før alt er endret!
|