Vekttap på ketolyse, først og senere
Dere som går/har gått på ketolysekur, jeg er litt nysgjerrig på dette.
Hvor mye gikk dere ned i starten? Begnynte dere å gå ned med engang, eller tok det tid før dere merket noe særlig vekttap?
Og hvor mye går dere ned når dere har gått en stund på ketolyse? Som jeg har forstått så er det noen som nesten har dette som livsstil, ikke som kur, stemmer det? Eller går dere bare en periode på kur, for så å avslutte eller ta pause?
Nysgjerrig...
__________________
Har lest boka til Skaldemann og South Beach. Gikk ned mye på SB første gang jeg gjorde det, men ikke 2. og 3. gang. Gikk opp masse under graviditeten. Har prøvd med generell lavkarbo i perioder. Ønsker HELST å gå på ketolyse, men klarer ikke den karbotellingen. Men www.spisdegslank.no var vellykket - helt til de begynte å kutte ut flere av mine favoritter. Nå tenker jeg bare generell lavkorbo.
Sist redigert av hildabakk : 11-04-10 kl 15:33.
Årsak: skrivefeil
|