Vis enkelt innlegg
Gammel 29-04-10, 19:29   #9
Imse
Seniormedlem
 
Imse sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2005
Hvor: Hedmark
Innlegg: 9.680
Imse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastiskImse er bare helt fantastisk

Sv: Siden salami er ganske salt...

Opprinnelig lagt inn av Kitt, her.

Det er faktisk sunt å få i seg litt salt på et ketogent/lavkarbokosthold. Mange blir tørste og drikker en del slik at salter etc blir skyllet ut av kroppen. Da kan det være lurt med litt ekstra salt i maten. Det er jo derfor dr. Torkil anbefaler at man drikker litt Farris feks og ikke bare rent vann!

Jeg er av de som sliter med at jeg ikke beholder nok salt, jeg blir ekstremt tørst og drikker og drikker og det blir verre og verre og gir seg ikke før jeg får i meg litt salt. Det blir gjerne lite salt i maten når jeg lager den selv helt fra bunnen av..

Imse er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketogent 0-20 Svar med sitat