Vis enkelt innlegg
Gammel 05-05-10, 20:15   #33
Kanutten
Seniormedlem
 
Kanutten sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 11.548
Kanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastiskKanutten er bare helt fantastisk

Sv: Metformin? Slankemiddel?

Opprinnelig lagt inn av Photobscura, her.

Det jeg mente var urovekkende var hvor tallene de bruker i dag kommer fra . Barexstein er en ypperlig figur, og har helt klart en lavkarbisk legning, og jeg har begynt å nesten utelukkende lese kun svarene hans der inne! .

Mitt c-peptid var på det omtret det samme som hos deg, tross ketogent kosthold ... . Så det var jo i grunn ikke så mye å lure på annet enn å begynne på metformin. Jeg tok nye blodprøver for en liten stund siden, men har ikke kommet så langt som å få høre prøveresultatene. Det er er alltid så lang telefonkø hos spesialisten jeg går hos, at jeg føler det blir litt tiltak ... Men ettersom jeg ikke har hørt noe, antar jeg det betyr at alt står bra til nå!

Legen min ville ikke ta c-peptidtester på meg, hun sa de var så dyre...
Barexstein er lege ikke så langt unna der jeg bor, kanskje jeg skal kapre ham som fastlege??

__________________
Æ står han a!
Kanutten er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥ Lavkarbo ala Kanutt ♥ Svar med sitat