Vis enkelt innlegg
Gammel 12-05-10, 12:39   #25
Lillemy71
Seniormedlem
 
Lillemy71 sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 2.372
Lillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastiskLillemy71 er bare helt fantastisk

Sv: Rå hvit sjokolade med bare noen få kh

Var innom å sjekka produktene på Iherb.com, virker ikke så veldig rene i og med at de anbefaler alt i fra 1gram og oppover som porsjonsstørrelse. hadde jeg hatt 1 gram av den Steviane jeg har i noe, hadde det blitt uspiselig.

Den du nevner "stevia spoonable" er utblandet med Erythritol eller Sukrin som det heter på norsk, og det er grunnen til at den er så billig. Les nøye under product information så finner du ut hvor rent det er. Du trenger bare en type stevia enten det er til baking, sjokkis eller te/kaffe. produktene på Iherb er nok blandet ut for å tilsvare sukker i "styrke" for mange forstår ikke hvor enormt søtt stevia er og bruker det likt sukker. Man trenger bare et lite korn for å søte f.eks te.

Jeg har hatt min Steviaboks på 25g siden påske. Bruker neste hver dag og det viser knapt nok i boksen - så det er ikke dyrt.

Lykke til, du må nesten bare prøve deg frem og lese litt om hvert enkelt produkt

__________________
Easy isn't always simple
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out


Lillemy71 er avlogget   Min kostholdsfilosofi: Ketose Svar med sitat