Vis enkelt innlegg
Gammel 23-05-10, 06:47   #5
Photobscura
Supermoderator
 
Photobscura sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2005
Hvor: ::Oslo Rock City::
Alder: 45
Innlegg: 26.188
Photobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastiskPhotobscura er bare helt fantastisk

Sv: Trenger råd og kunnskap. Atkins og ketostix

Jeg må bare signere de over her!

Men jeg skjønner ikke helt hvordan dere følger Atkins, det var selv den første dietten jeg begynte med, og jeg leste boka med lykt og lampe og fulgte opplegget slavisk inntil jeg skreddersydde kostholdet selv etter hva jeg tålte og hva kroppen min responderte positivt på. Det er ganske stramme restriksjoner de første to ukene (induksjonen), ikke på hvor mye man skal spise, Aktins forfekter som de aller fleste andre lavkarbofilosofier å spise når man er sulten til man er behagelig mett, men det er strenge restriksjoner på f.eks ost og sterkt fokus på ren mat, og antall karbohydrater hver dag de første to ukene, før man begynner på en vedvarende stige der man øker med inntil fem gram i uka.
Ikke at dere må følge det slavisk, for funker dette for dere, så funker det . Men jeg må i hvert fall bare få skyte inn at dere nok ikke følger Atkins sånn opplegget han la opp er.

__________________
“What matters most is how well you walk through the fire”
-Charles Bukowski

Siste rest, nytt forsøk:



Minus 31,3 kilo på lavkarbo!
Photobscura er avlogget   Min kostholdsfilosofi: ♥The good life♥ Svar med sitat